Dopravní dostupnost

Rezidence Švédská se nachází ve čtvrti Hřebenky v městské části Praha 5. Poloha rezidence je ideální jak pro dopravu automobilem, tak pro cestování městskou hromadnou dopravou. Jen pár minut pěšky jsou zastávky MHD – tramvajové i autobusové, dále dopravní a obchodní uzel metra Anděl.

Rychlé spojení nabízejí spoje Pražské integrované dopravy z autobusové zastávky Hřebenka. Spojení k nejbližší stanici metra Anděl a nákupnímu centru Nový Smíchov přes den zajišťuje autobus č. 176, v noci ze zastávek jezdí noční linka č. 510. Z Rezidence Švédská je možné se dostat na vlakové nebo autobusové nádraží na Smíchově Pražskou integrovanou dopravou za 15 minut.

Automobilové spojení s hlavními pražskými dopravními tepnami zajišťuje ulice Plzeňská. Nejrychlejší výjezd za Prahu zajistí Rozvadovská spojka s napojením na E50. Jižní spojení je možné přes Tunel Mrázovka po Strakonické ulici směrem na Zbraslav, severní přes Strahovský tunel. Autem je možné se pohodlně dostat i na Letiště Ruzyně, které se nachází ve vzdálenosti 10 km od rezidence. Lokalita potěší i příznivce zeleného sportu, na golfové hřiště v Motole je to pouhých 5 minut jízdy autem.

© 2009 SATPO Development s.r.o., tvorba webových stránek: Creative Studio s.r.o., redakční systém 4site CMS